Dovanos paieška


contact
I
nformacija

8 629 91401
info@svajoniudovanos.lt

truck
Pristatymas

Į elektroninį paštą (PDF),
per 1 minutę, NEMOKAMAI

Nurodytu adresu,
kurjeriu (1-2 d.d.) +4,00 €
Lietuvos paštu (2-3 d.d.) +2,50 €

Daugiau apie pristatymą čia

 

Dažniausiai užduodami klausimai

Užsakymas

Paspauskite "+ į krepšelį", Prekių krepšelyje spauskite "Toliau". Įveskite savo el. paštą bei telefono numerį ir uždėkite varnelę ant "Aš sutinku su paslaugų teikimo sąlygomis" ir tada  spauskite "Toliau".

Apmokėjimas

Apmokėti galite naudojantis visų Lietuvoje veikiančių bankų („Swedbank“, „SEB“, „DNB“, „Danske Bank“, „Šiaulių bankas“, „Citadele“, „Nordea“, „Medicinos bankas“, „Lietuvos kredito unijos“) internetinės bankininkystės sistemomis. Banko pavedimu grynaisiais pinigais, „Maxima“ kasose, „RKiosk“ ir „Lietuvos spaudos“ kioskuose (visoje Lietuvoje).

Galiojimas

Dovanos galioja 12 mėn. Sezoninės pramogos - vieną pilną sezoną.

Pristatymas

Užsakymo laukelyje pasirinkite pristatymo būdą. 
Kurjeris dovanas pristatys jau poryt. Kaina 4,00 €
Lietuvos paštas dovanas pristatys per 2-3 darbo dienas. Kaina 2,50 €
SKUBANTIEMS: perkant eDovaną ir padarius bankinį apmokėjimą, eDovaną į nurodytą el. paštą gausite greičiau nei per 1-3 min.

„Svajonių dovanos“ Dovanų Kuponų naudojimosi sąlygos:

1. Dovanų kuponas galioja 12 mėnesių nuo Dovanų čekio įsigijimo (apmokėjimo) dienos. Dovanų Kupono paslaugos galiojimo laiką galima pasitikrinti „Svajonių dovanos“ internetinėje svetainėje www.svajoniudovanos.lt

2. Pirkėjo ar kupono turėtojo kelionės į paslaugos teikimo vietą išlaidos nėra įtrauktos į „Svajonių dovanos“  Dovanų Kupono kainą.

3. Vagystės atveju, pametus, sunaikinus ar kitaip praradus Dovanų Kuponą, pirkėjas ar kupono turėtojas negali reikalauti grąžinamosios išmokos ar kitokios kompensacijos.

4. Kad patvirtintų savo registraciją, pirkėjas ar Kupono turėtojas turi pats susisiekti su pasirinktos paslaugos teikėju ir jam pateikti turimo Dovanų Kupono numerį.
Rekomenduojame pasirinktą paslaugą užsisakyti likus bent keliems mėnesiams iki Dovanų Kupono galiojimo laiko pabaigos. Rezervacijos laiką ir kitas sąlygas pirkėjas ar kupono turėtojas derina tiesiogiai su paslaugų teikėju iki Dovanų Kupono galiojimo pabaigos. Paslaugos teikėjui paliekama teisė nutraukti paslaugos teikimą dar nepasibaigus kupono galiojimo laikui.

5. „Svajonių dovanos“ neatsako už atvejus, kai paslaugos teikėjas nustoja teikti paslaugą. Paslaugos teikėjui nutraukus paslaugos teikimą pirkėjas ar kupono turėtojas negali reikalauti grąžinamosios išmokos ar kitos kompensacijos. Tokiais atvejais yra galimybė paslaugą pakeisti į kitą, tą pačią vertę turinčią, paslaugą iš anksto apie tai pranešus el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ir nurodžius Dovanų Kupono kodą. Jei pirkėjas ar kupono turėtojas išsirenka kitą, didesnę vertę turinčią paslaugą, apie tai turi pranešti el. paštu:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai  ir nurodyti pageidaujamą prekę. Tuomet pirkėjas ar kupono turėtojas gauna nurodymus, kuriuos įvykdęs apmoka Dovanų Kupono skirtumą ir el. paštu gauna naująjį Dovanų Kuponą.

6. „Svajonių dovanos“ neatsako už paslaugų teikėjų teikiamų paslaugų kokybę.

7. Techninių nesklandumų ar ligos atveju paslaugos teikėjas pasilieka teisę pakeisti pirkėjo ar kupono turėtojo pasirinktos paslaugos laiką arba netgi visai ją atšaukti, pranešęs kiek įmanoma iš anksto. Kai kurios paslaugos gali būti priklausomos nuo oro sąlygų, todėl įmanoma, kad paslaugos teikėjas gali nukelti paslaugos teikimo laiką. „Svajonių dovanos“ už šiuos pakeitimus neatsako.

8. Kiekviena siūloma paslauga gali turėti papildomų sąlygų, priklausomai nuo paslaugos teikėjo. Paslaugų teikimo data ir laikas priklauso nuo paslaugų teikėjo tvarkaraščio. Už paslaugų teikėjo sąlygų laikymąsi atsakingas pirkėjas ar kupono turėtojas. Kupono turėtojas įsipareigoja sutartą dieną sutartu laiku atvykti į paskirtą vietą ir su savimi turėti Dovanų Kuponą, kurį privalo grąžinti paslaugos teikėjui. Jeigu pirkėjas ar kupono turėtojas nevykdo savo įsipareigojimų, Dovanų Kuponas laikomas panaudotu ir pinigai negrąžinami. Taip pat pirkėjas ar kupono turėtojas įsipareigoja laikytis paslaugos teikėjo reikalavimų dėl amžiaus, sveikatos būklės ir pan.

9. Dovanų Kuponas nėra keičiamas į pinigus.

10. Pinigai už įsigytą Dovanų Kuponą nėra grąžinami.

11. Pasibaigęs Dovanų Kupono galiojimo laikas nėra pratęsiamas. Jei Dovanų Kuponas nebuvo panaudotas jo galiojimo laikotarpiu, yra laikoma, kad paslauga yra suteikta. Pinigai už nepanaudotą Dovanų Kuponą nėra grąžinami.

12. Klientas įsigydamas Dovanų Kuponą sutinka su šiose taisyklėse pateikta informacija.